Strona główna
Poradnik
Tutaj jesteś

Skuteczne zabiegi na twarz – dermapen

6 listopada 2020 dermapen

Żyjemy w czasach, w których mamy naprawdę wiele możliwości. Dzięki rozwiniętej technologii osiągnęliśmy już bardzo dużo. Tyczy się to także medycyny oraz zabiegów estetycznych. Każda osoba może wyglądać i czuć się pięknie. Oznaki starzenia nie są już żadnym problemem. Dzięki innowacyjnym zabiegom można pozbyć się każdego mankamentu urody, który jest dla nas kompleksem. Wiele zabiegów jest całkowicie bezbolesnych i nieinwazyjnych. Mają za to widoczne rezultaty i to w krótkim czasie! Dziś zajmiemy się jednym z najlepszych zabiegów – dermapen na twarz. Jak działa? Jakie daje efekty? Czy warto się poddać temu zabiegowi? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule!

Czym jest dermapen?

Dermapen to inne określenie mezoterapii mikroigłowej. Jest on urządzeniem wykorzystywanym właśnie przy tym zabiegu. Jest on jednym z najskuteczniejszych w całej kosmetologii. Stosuje się go nie tylko na twarz, ale także na całe ciało. Jednak dziś zajmiemy się jego działaniem na naszą cerę. Dermapen na twarz działa wielowymiarowo. Używa się go przy zmarszczkach, bruzdach, bliznach, przesuszeniu skóry, problemach z cerą, sińcach pod oczami, a także przy łysieniu. Jego działanie jest niesamowicie kompleksowe. Dermapen poradzi sobie z każdymi problemami, które dotykają naszej twarzy.

Jak wygląda zabieg mezoterapii mikroigłowej Dermapen?

Zabieg mezoterapii mikroigłowej Dermapen opiera się na frakcjonowaniu. Są to mikronakłucia, które nie sprawiają pacjentowi żadnego bólu. Zabieg pozwala na wprowadzenie substancji aktywnych z kosmetyków wprost do powstałych kanalików, a stamtąd do głębszych partii skóry. Składniki wnikają nawet do 3 mm w naszą cerę. Takie działanie pozwala na osiągnięcie widocznych rezultatów w dużo krótszym czasie, niż przy stosowaniu kosmetyków manualnie. Dermapen to specjalistyczne urządzenie. Jego działanie jest oparte na najnowszych technologiach i tylko oryginalny sprzęt da nam najlepsze rezultaty. 

Dermapen – jak działa urządzenie?

Obecnie w najlepszych salonach kosmetycznych można spotkać Dermapen 4. Są to najnowsze modele tego sprzętu. Dermapen Warszawa to oryginalne urządzenie i tylko takie powinno być używane we wszystkich dobrych salonach kosmetycznych. Co go wyróżnia? Przede wszystkim jest to najnowsza generacja tych oryginalnych maszyn. Dermapen 4 pozwala na wykonanie 80 000 nakłuć mikroigłami w ciągu minuty. Urządzenie wyróżnia się dużym bezpieczeństwem. Korzystając z niego niweluje się całe ryzyko, które może być wysokie przy stosowaniu nieoryginalnych maszyn. Dermapen wprowadza substancje czynne na głębokość do 3 mm, co także wyróżnia go na rynku innych urządzeń. 

Dermapen – zabieg dla Ciebie!

Dermapen na twarz działa naprawdę niesamowicie. Z tego zabiegu może skorzystać praktycznie każda osoba. Obojętne, czego potrzebuje Twoja skóra. W końcu składniki aktywne można dostosować do Twoich potrzeb! Efekty zobaczysz w bardzo krótkim czasie, co potwierdzi słuszność skorzystania z mezoterapii mikroigłowej. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nieinwazyjny. Koniecznie sprawdź, jakie efekty możesz uzyskać! 

Pielęgnacja ciała

Redakcja dermokosmetyki24.pl

Grupa miłośniczek mody, urody i zdrowia. Dzielimy się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z zakresu dbania o zdrowie i urodę. Doradzamy też w kwestiach związanych z modą.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Keratynowe Prostowanie Włosów w Poznaniu?
Koszulki sportowe
pacjentki po operacji

Jesteś zainteresowany reklamą?

pacjentki po operacji