dermokosmetyki24.pl

dermokosmetyki24.pl – moda, uroda, zdrowie

Uroda

Modne fryzury tej jesieni i zimy – wolność czy rygor?

Modne fryzury radykalnie zmieniają się co sezon lub też czołowi ich kreatorzy proponują kolejne wariacje na temat tych dobrze znanych. Zdarza się, że obowiązujące trendy są bardzo rygorystyczne i na topie jest jedno czy dwa ściśle określone cięcia, a reszta uznawana jest za fryzury niemodne. Jak będzie w tym sezonie?

  1. Jesień–zima 2020/2021 – fryzury krótkie czy długie?
  2. Najmodniejsze kolory włosów.

Odpowiednio dobrana fryzura to taka, która pasuje do typu naszej urody – maskuje pewne jej niedoskonałości, ale i podkreśla atuty. Jednak dla wielu kobiet i mężczyzn ważne jest także to, aby fryzura jednocześnie pozostawała w zgodzie z obowiązującymi trendami. Dlatego też, idąc do fryzjera, chcemy, aby ten stworzył na naszej głowie modną fryzurę (oczywiście zadaniem dobrego fryzjera jest ocena, czy nasz wybór jest trafny i czy nie należy go zmodyfikować). Jeśli zależy nam na modnym i stylowym wyglądzie, dobrze jest wiedzieć, co przewidzieli na dany sezon czołowi fryzjerzy i jakie trendy zostały ustalone.

Jesień–zima 2020/2021 – fryzury krótkie czy długie?

Sezon jesień–zima 2020/2021, jeśli chodzi o to, jakie cięcia będą najmodniejsze, zapowiada się dość różnorodnie. Także jeśli chodzi o długość włosów. Do lat 60. ubiegłego wieku nawiązują proponowane krótkie fryzury w stylu wypromowanym w tamtym czasie przez ikonę mody – Twiggy). W krótkich fryzurach bardzo pożądana jest też postrzępiona zawadiacko grzywka. Modna będzie też gęsta grzywka – fryzura przypominająca uczesania członków wczesnego zespołu The Beatles. Zadowolone powinny być też fanki nieśmiertelnego „boba” – ta fryzura również będzie na fryzjerskim topie. Tyle jeśli chodzi o fryzury krótkie. W trendach fryzjerskich jesień–zima 2020/2021 pozostaną także fryzury długie. Jednak obowiązkowo muszą się one charakteryzować swobodą i naturalnością – wskazany jest wręcz pewien nieład. Do łask powróciły także wszelkiego rodzaju przepaski na włosy, co stanowi nawiązanie do stylu lat 70. A gdy chcemy modnie uporządkować nasze włosy, najlepiej zdecydować się na gładki kok.

Najmodniejsze kolory włosów

Modna fryzura to nie tylko odpowiednie cięcia, ale i kolor. Do tych, które będą wiodły prym w nadchodzącym sezonie na pewno należą: nieśmiertelna platyna, powracający truskawkowy blond, barwa koniaku, ciemnej czekolady czy czarny (koniecznie w lśniącej i gładkiej osłonie). Ta ostatnia propozycja przeznaczona jest dla tych, którzy są w stanie poświęcić dużo czasu, by taki efekt utrzymać. Dla tych bardziej zabieganych i rozjaśniających włosy także jest modna propozycja –widoczny odrost!

Trzeba pamiętać o tym, aby swoją fryzurę powierzyć w ręce profesjonalistów – czyli wybrać opcję fryzjer Warszawa – którzy dzięki doskonałemu warsztatowi i doświadczeniu dobiorą uczesanie tak, by było modne, ale też dodawało nam urody.