Modne fryzury tej jesieni i zimy – wolność czy rygor?

0
82

Modne fryzury radykalnie zmieniają się co sezon lub też czołowi ich kreatorzy proponują kolejne wariacje na temat tych dobrze znanych. Zdarza się, że obowiązujące trendy są bardzo rygorystyczne i na topie jest jedno czy dwa ściśle określone cięcia, a reszta uznawana jest za fryzury niemodne. Jak będzie w tym sezonie?

  1. Jesień–zima 2020/2021 – fryzury krótkie czy długie?
  2. Najmodniejsze kolory włosów.

Odpowiednio dobrana fryzura to taka, która pasuje do typu naszej urody – maskuje pewne jej niedoskonałości, ale i podkreśla atuty. Jednak dla wielu kobiet i mężczyzn ważne jest także to, aby fryzura jednocześnie pozostawała w zgodzie z obowiązującymi trendami. Dlatego też, idąc do fryzjera, chcemy, aby ten stworzył na naszej głowie modną fryzurę (oczywiście zadaniem dobrego fryzjera jest ocena, czy nasz wybór jest trafny i czy nie należy go zmodyfikować). Jeśli zależy nam na modnym i stylowym wyglądzie, dobrze jest wiedzieć, co przewidzieli na dany sezon czołowi fryzjerzy i jakie trendy zostały ustalone.

Jesień–zima 2020/2021 – fryzury krótkie czy długie?

Sezon jesień–zima 2020/2021, jeśli chodzi o to, jakie cięcia będą najmodniejsze, zapowiada się dość różnorodnie. Także jeśli chodzi o długość włosów. Do lat 60. ubiegłego wieku nawiązują proponowane krótkie fryzury w stylu wypromowanym w tamtym czasie przez ikonę mody – Twiggy). W krótkich fryzurach bardzo pożądana jest też postrzępiona zawadiacko grzywka. Modna będzie też gęsta grzywka – fryzura przypominająca uczesania członków wczesnego zespołu The Beatles. Zadowolone powinny być też fanki nieśmiertelnego „boba” – ta fryzura również będzie na fryzjerskim topie. Tyle jeśli chodzi o fryzury krótkie. W trendach fryzjerskich jesień–zima 2020/2021 pozostaną także fryzury długie. Jednak obowiązkowo muszą się one charakteryzować swobodą i naturalnością – wskazany jest wręcz pewien nieład. Do łask powróciły także wszelkiego rodzaju przepaski na włosy, co stanowi nawiązanie do stylu lat 70. A gdy chcemy modnie uporządkować nasze włosy, najlepiej zdecydować się na gładki kok.

Najmodniejsze kolory włosów

Modna fryzura to nie tylko odpowiednie cięcia, ale i kolor. Do tych, które będą wiodły prym w nadchodzącym sezonie na pewno należą: nieśmiertelna platyna, powracający truskawkowy blond, barwa koniaku, ciemnej czekolady czy czarny (koniecznie w lśniącej i gładkiej osłonie). Ta ostatnia propozycja przeznaczona jest dla tych, którzy są w stanie poświęcić dużo czasu, by taki efekt utrzymać. Dla tych bardziej zabieganych i rozjaśniających włosy także jest modna propozycja –widoczny odrost!

Trzeba pamiętać o tym, aby swoją fryzurę powierzyć w ręce profesjonalistów – czyli wybrać opcję fryzjer Warszawa – którzy dzięki doskonałemu warsztatowi i doświadczeniu dobiorą uczesanie tak, by było modne, ale też dodawało nam urody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here