dermokosmetyki24.pl

dermokosmetyki24.pl – moda, uroda, zdrowie

Butelka wielokrotnego użytku
Poradnik

Butelka wielokrotnego użytku – jedno rozwiązanie, które „otworzy” przed tobą całe spektrum możliwości!

Preferujesz zdrowy styl życia? Chcesz wprowadzić nowy pozytywny nawyk? Pomoże ci w tym butelka filtrująca, która już pierwszego dnia zaskoczy cię drzemiącym w niej potencjałem. Brzmi ciekawie? Poznaj szczegóły i zmień swoje przyzwyczajenia!

Butelka wielokrotnego użytku to rozwiązanie stworzone dla osób, które prowadzą zdrowy styl życia, uprawiają sport, a do tego cenią rolę regularnego nawadniania organizmu? Należysz do tej grupy, a może dopiero chcesz dołączyć? Sięgnij po butelkę na wodę i wzbogać każdy swój dzień. To niezwykle lekkie, poręczne i trwałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdych warunkach, gdziekolwiek jesteś. Każda butelka wielokrotnego użytku wyposażona jest w filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące), który przede wszystkim usuwa zabarwienie i nieprzyjemny zapach oraz smak chloru z wody kranowej, podnosi jej pH, ponadto pozostawia niezmienioną ilość minerałów w niej występujących (głównie magnez oraz wapń). Butelka filtrująca to nie tylko niezwykła skuteczność, ale i ciekawy design (ergonomiczny kształt oraz szeroki wybór kolorów), na skutek tego szybko stanie się twoim modnym gadżetem, który wyrobi w tobie nowy pozytywny nawyk regularnego nawadniania organizmu.

Co zyskasz, sięgając po butelkę z filtrem

– będziesz EKO (ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których często sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu)

– zaoszczędzisz czas i pieniądze (nie będziesz musiał już kupować butelkowanej wody ze sklepu)

– wyrobisz w sobie nowy pozytywny nawyk (zadbasz o regularne nawodnienie organizmu)

– zagwarantujesz sobie wygodne rozwiązanie (smaczną filtrowaną wodę będziesz miał zawsze pod ręką)

Którą butelkę wielokrotnego użytku wybrać?

Sięgnij po sprawdzone rozwiązanie, sięgnij po butelkę filtrującą Solid od polskiej marki Dafi, która została wykonana z wytrzymałego Tritanu®! Chcesz poznać ją lepiej? Do dzieła!

– posiada szczelne zamknięcie

– posiada wygodny uchwyt, który ułatwia przenoszenie

– jest wyposażona w szeroki otwór, który ułatwia napełnianie butelki

– posiada wygodną rurkę, która pozwala na wypicie wody do końca

– posiada wygodny przycisk Onetouch do szybkiego otwierania

– posiada hipoalergiczny ustnik

– jeden filtr zastępuje nawet 200 butelek jednorazowych 0,7 l

Gdzie przyda ci się butelka filtrująca

– w domu (smaczna filtrowana woda kranowa podczas oglądania ulubionego serialu czy czytania książki)

– w pracy/w szkole/na uczelni (podczas pracy oraz nauki szczególnie powinieneś zadbać o regularne nawodnienie organizmu)

– na spacerze (każde wyjście możesz uprzyjemnić sobie smaczną filtrowaną wodą kranową, którą będziesz miał zawsze pod ręką)

– na treningu (podczas ćwiczeń wyjątkowo przyda ci smaczna filtrowana woda kranowa)

– podczas wyjazdów (niezależnie od tego, gdzie ruszasz, weź ze sobą butelkę filtrującą i zapewnij sobie smaczną filtrowaną wodę kranową)

Pragniesz zmiany w swoim życiu? Butelka wielokrotnego użytku jest dostępna na https://dafi.pl/produkty/butelki-filtrujace/. Zajrzyj na stronę polskiego producenta, wybierz model i kolor dla siebie, kup i korzystaj każdego dnia!