dermokosmetyki24.pl

dermokosmetyki24.pl – moda, uroda, zdrowie

modne torebki
Poradniki

Modne torebki na wiosnę

Projektanci już dawno temu zrezygnowali z tworzenia rzeczy wyłącznie ładnych. Skupili się w dużej mierze na ich praktycznym aspekcie. Chcą oferować ludziom rzeczy nie tylko modne, ale też użyteczne, które z chęcią będzie się nosić. Modne torebki na wiosnę to propozycje dodatków idealnie sprawdzających się na co dzień, mogących stać się ozdobą każdej stylizacji.

Tym razem torebki będą się wyróżniać przede wszystkim swoim rozmiarem. Nie mogą być małe czy nawet średnie. Muszą być widoczne już daleka. Najmodniejsze staną się torebki o dużych gabarytach, nawiązujące ściśle do praktycznego stylu miejskiego. Wśród trendów na nowo zagoszczą tzw. shopperki, czyli olbrzymie torby o wyjątkowej pojemności, mieszczące w sobie dosłownie wszystko. Akcesoria zostaną też zdominowane przez naturalne tkaniny. Najmodniejsze będą torebki miękkie, wręcz mięsiste, które zastąpią sztywne teczki. Wygląd materiału też odegra istotną rolę. Modne torebki na wiosnę to te, które czymś się wyróżniają. Niekoniecznie jednak musi to być kolor. Stonowane akcesoria też będą w modzie. Dekoracją dla nich staną się bowiem aplikacje biżuteryjne, które fantastycznie ozdobią powierzchnie materiałów o jednolitych barwach.

Nie zawsze jednak trzeba sięgać po to, co w danym momencie jest modne. Nikt nie powinien zmuszać się noszenia rzeczy, które kompletnie mu się nie podobają. A są na świecie kobiety lubujące się w znacznie mniejszych torebkach, chociażby kopertówkach. Jeżeli te dodatki w zupełności im wystarczają, nie powinny ich wymieniać na nic innego.

babskiewnetrze.pl