dermokosmetyki24.pl

dermokosmetyki24.pl – moda, uroda, zdrowie

accent prime
Poradnik

Ultradźwięki w kosmetyce – wykorzystanie Accent Prime

Accent Prime jest najnowocześniejszą platformą zabiegową stosowana w salonie http://amaryllisclinic.pl/nasze-urzadzenia/accent-prime/. Łączy ona w sobie technologie fal radiowych i ultradźwięków. To sprawia, że możliwe jest wykonywanie pewnych zupełnie nieinwazyjnych oraz bezpiecznych, a przede wszystkim skutecznych zabiegów, które umożliwiają modelowanie sylwetki, a także ujędrnianie skóry ciała i twarzy. Dzięki temu innowacyjnemu połączeniu możemy w błyskawicznym tempie uzyskać określone efekty. To wszystko bez konieczności rekonwalescencji.

Czym są ultradźwięki?

Jest to bardzo ważne pytanie, gdyż chodzi o wykorzystanie pewnych technologii fali ultradźwiękowej, która łączy falę podłużną i falę poprzeczną z odpowiednią radiofrekwencją unipolarną, która cechuje się częstotliwością ponad 40 Hz (jest to najnowocześniejsza obecnie technologia dostępna na rynku). Mowa o falach zarówno podłużnych, jak i poprzecznych. Wszystko po to, aby celować selektywnie w komórki tłuszczowe i jednocześnie pozostawić otaczającą tkankę nienaruszoną. To właśnie drgania fali poprzecznej odpowiadają za niszczenie błony komórek tłuszczowych. Prowadzi to do stopniowego rozpadu i uwalniania zgromadzonego tłuszczu. Następnie uszkodzona zawartość adipocytów jest usuwana z naszego organizmu dzięki układowi limfatycznemu. To właśnie ultradźwięki odpowiedzialne są za selektywne uszkadzanie błon komórek tłuszczowych oraz następnie za uwalnianie z nich tłuszczu.

Jaka jest zaleta stosowania aparatury Accent Prime?

Do zalety musimy zaliczyć z pewnością wykorzystanie specjalnych głowic. Chodzi o emisję ultradźwięków przez głowicę UltraSpeed. Ta skutecznie skraca czas trwania całego zabiegu. Dzieje się tak dzięki sporej powierzchni głowicy. Jej średnica wynosi aż 8 centymetrów. Wtedy możliwe jest poddanie zabiegowi większych obszarów ciała. Taki zabieg trwa około 20 minut.

Co powinniśmy widzieć na temat fal radiowych RF?

Accent Prime daje nam pewne możliwości. Mamy na myśli ogrzewanie dielektryczne. Jest to unikalny mechanizm, dzięki któremu to właśnie energia o wysokiej częstotliwości radiowej jest odpowiednio przenoszona do tkanki. To powoduje obrót jej cząsteczek wody w niezwykle szybkim tempie. Jeśli chodzi o fale radiowe RF, to dzięki nim możliwe jest jednorodne i głębokie ogrzewanie. To daje nam jednolite wyniki. Ogrzewanie skóry oraz tkanki podskórnej do temperatury aż do 60 stopni znacząco pobudza krążenie krwi i skutecznie usprawnia tak zwany drenaż limfatyczny.

Efekty zabiegu Accent Prime

Na pewno musimy wyróżnić efekt wyszczuplający oraz ujędrniający. To wszystko jest możliwe już po pierwszym zabiegu. Jednak na efekty musimy poczekać aż do momentu odprowadzeniu uwolnionego tłuszczy, a także zsyntetyzowania tak zwanych włókien kolagenowych. Ostateczny efekt będziemy mogli ocenić po mniej więcej trzech miesiącach.

Artykuł sponsorowany