Strona główna
Moda
Tutaj jesteś

Salon sukien ślubnych

26 lutego 2020

Salon sukien ślubnych jest doskonałym pomysłem na dochodowy biznes. Zapotrzebowanie na tego typu usługi nie maleje a dodatkowo polski są skłonne wydawać naprawdę duże pieniądze na swoją jedyną w życiu suknię ślubną.

Koszt sukni ślubnej

Koszt materiałowy takiej sukni to nie więcej jak 200 zł a suknie sprzedawane są po kilka tysięcy złotych. Oczywiście otwarcie takiego biznesu wiąże się z dużymi nakładami. Salon sukien ślubnych musi być w miejscu reprezentacyjnym, najlepiej w centrum miasta. Musi to być lokal duży i przestronny. Zainwestować trzeba przede wszystkim w doskonałą krawcową. Poziom, jaki prezentuje konkurencja jest dzisiaj bardzo wysoko trzeba, więc mieć wyjątkowe modele sukien i ciągle wprowadzać nowe. Suknię muszą być ładnie wyeksponowane na manekinach i podestach, warto też zadbać o wystawę sklepu, która będzie widoczna także po zamknięciu.

Nie tylko do ślubu

Wiele salonów uzupełnia swoją ofertę o suknie wizytowe i balowe, co jest dobrym pomysłem, bo często razem z panną młodą zakupy w salonie robią druhna i mama panny młodej. Salon sukien ślubnych niewątpliwie wymaga dużych nakładów na promocję. Trzeba brać udział w targach sukien ślubnych, pokazach mody oraz sponsorować lokalne wydarzenia. Konieczne jest też posiadanie witryny firmowej w Internecie. Strona salonu musi być pozycjonowana na frazy typu: suknie ślubne Gdynia albo suknia do ślubu Rzeszów.

atelierslubne.pl
Pielęgnacja ciała

Redakcja dermokosmetyki24.pl

Grupa miłośniczek mody, urody i zdrowia. Dzielimy się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z zakresu dbania o zdrowie i urodę. Doradzamy też w kwestiach związanych z modą.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Nowoczesne akcenty w modzie ślubnej na rok 2023
muszki męskie
Letnie sukienki damskie

Jesteś zainteresowany reklamą?

Letnie sukienki damskie