dermokosmetyki24.pl

dermokosmetyki24.pl – moda, uroda, zdrowie

Moda

Pierścionki wybierane przez dojrzałe piękno

Biżuteria od wieków była zarówno środkiem płatniczym, jak i symbolem władzy, zamożności czy kobiecego piękna. Dzisiaj również służy jako podkreślenie kobiecego wdzięku, ale również jako środek wyrażanie siebie i sposób by pokazać bliskiej osobie, że o niej pamiętamy lub dać do zrozumienia ile dla nas znaczy.

Pierścionki wybierane przez dojrzałe kobiety są tak różne, jak i one same. Jednak najczęściej wybieranym materiałem na biżuterię jest złoto, czyli klasyczna elegancja, która olśniewa swym blaskiem i bogatą historią, sprawia, że każda kobieta lśni wdziękiem i godnością.

Srebro i kamienie

Srebro jest dużo rzadziej wybierane, jednak i nad nim warto się pochylić, gdyż obdarza swoją nosicielkę młodzieńczością i świeżością. To bardzo dobry wybór dla kobiet skromnych, nielubiących przepychu, ale wciąż mających radość i młodość w oczach.

Pod względem wykonania pierścionków są zwolenniczki minimalizmu, które kochają delikatność, praktyczność i znaczenie noszonych przez nie przedmiotów. Roześmiane indywidualistki oślepiające swym blaskiem gdziekolwiek się nie znajdą, stawiają na duże i kolorowe pierścionki – kochają biżuterię i nie zamierzają tego ukrywać, dumne zwolenniczki dużych ozdób uważają, że biżuteria musi być widoczna.

Bardzo ważne są również kamienie, które są wtopione w ozdoby przez nich noszone. Dojrzałe piękno to eleganckie piękno i dlatego dojrzałe kobiety bardzo lubią kamienie półszlachetne lub szlachetne.
Klasyczne perły od wieków były faworyzowane przez damy, jako delikatny, subtelny i kobiecy dodatek do ich obrączek, jednak dzisiaj docenia się również i inne kamienie.

Kamienie w pierścionkach

Jeden z najpopularniejszych kamieni do pierścionków jest bursztyn, jako że to klasyk pięknie skrzący w słońcu z wielowiekową tradycją i własną historią. W każdym bursztynie tętni życie i również ma wiele właściwości leczniczych, między innymi obniża ciśnienie i przyśpiesza gojenie ran.

Niektóre kamienie Granatu wykazują specjalnie efekty optyczne, mowa tu o asteryzmie. Granat może zmieniać barwę i dzięki temu za każdym razem wyglądać inaczej i wyjątkowo – dlatego tak są tak lubiane przez dostojne i oryginalne panie.

Topaz niebieski to kamień bardzo ceniony w jubilerskie, bardzo ciężki, twardy i rzadko spotykany – charakteryzuje się bogatą barwą, mieni się na wszelkie barwy niebieskości i błękitu mając tym samym właściwości uspokajające i odprężające.

Rubin jest kamieniem miłości i władzy, ma intensywny i wielowymiarowy kolor, ma piękny szklisty, diamentowy połysk i z całą pewnością jest kamieniem marzeń każdej eleganckiej damy.

Bez względu na wybór, każdy powyższy kamień ukoronuje i podkreśli dojrzałe piękno oddając należny mu hołd.