Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Idealne fryzury na zabawę karnawałową

30 września 2019


Po nocy sylwestrowej zaczyna się sezon karnawałowy, podczas którego duża liczba osób uczestniczy w szalonych, całonocnych imprezach. Podczas takich wydarzeń panie chcą prezentować się elegancko i naprawdę wystrzałowo.

Kolor i błysk

Karnawał wiąże się przede wszystkim z kolorem, błyskiem, metalicznymi kreacjami i intensywnymi makijażami. W takich momentach warto zwrócić uwagę na idealne fryzury na zabawę karnawałową, które stanowią nieodłączny element każdej stylizacji. Kobiety, które chcą prezentować się wyjątkowo z pewnością znajdą całą masę inspiracji na łamach stron internetowych. Bardzo popularnym i doskonałym rozwiązaniem jest tinsel hair, czyli wplatanie we włosy błyszczących nitek. Są one dostępne w różnych kolorach, a fryzurę można wykonać samodzielnie w domu.

Błysk we włosach

Błyszczące nitki przypominają poniekąd anielskie włosie i trzeba przyznać, że prezentują się na włosach wyjątkowo uroczo. To doskonałe rozwiązanie dla pań, które na co dzień mogą pochwalić się długimi włosami. Złote nitki najlepiej zaplatać na idealnie wyprostowanych włosach. To od nas samych zależy to, jakiej grubości będą błyszczące pasma, a także jak gęsto zostaną umieszczone na włosach. Doskonałym rozwiązaniem jest także wykonanie fryzury z wykorzystaniem brokatu. Są one naprawdę proste do wykonania i można je zrobić samodzielnie w domu. Włosy najlepiej po umyciu dokładne wygładzić i wyprostować. Panie, które mają długie włosy mogą związać je w koński ogon, po czym w tym miejscu spryskać je kolorowym brokatem. Wiele kobiet decyduje się także na ozdobienie brokatem jednej strony głowy. Brokat doskonale sprawdzi się również przy fryzurach z przedziałkiem, ponieważ wtedy można włosy ozdobić właśnie w tym miejscu. Podczas wystrzałowych imprez doskonale sprawdzają się także fantazyjnie zaplecione warkocze bądź proste włosy. Dowolną fryzurę można ozdobić brokatem bądź błyszczącą spinką, która również nada uroku. To, w jaki sposób zapleciemy nasze włosy powinno być także odpowiednio dopasowane do długości naszych włosów, a także charakteru imprezy. W momencie, kiedy wybieramy się na tańce, najczęściej lepiej sprawdzą się włosy związane, ponieważ zapewniają one wygodę i większy komfort. Kosmetyki i akcesoria potrzebne do wykonania wyjątkowej fryzury dostępne są w sklepach stacjonarnych i internetowych, a ich koszt nie jest wygórowany. Podczas imprez karnawałowych doskonałe może okazać się zafarbowanie włosów na fantazyjny kolor, które uczynią stylizację odważną i nieco szaloną. Czas karnawału to również moment, kiedy można zaszaleć z objętością włosów przy użyciu przyrządu do karbowania. Więcej inspiracji można znaleźć na łamach stron internetowych.

Pielęgnacja ciała

Redakcja dermokosmetyki24.pl

Grupa miłośniczek mody, urody i zdrowia. Dzielimy się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z zakresu dbania o zdrowie i urodę. Doradzamy też w kwestiach związanych z modą.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

biostymulatory tkankowe
po goleniu
Pielęgnacja ciała

Jesteś zainteresowany reklamą?

Pielęgnacja ciała