Strona główna
Zdrowie
Tutaj jesteś

Za co kochamy markę Etja?

27 września 2021 aromaterapia

Idealne do aromaterapii oraz pielęgnacji. Zachwycające bogactwem zapachów i naturalnym składem! Takie właśnie są olejki eteryczne i kosmetyczne, jakie posiada w swojej ofercie Etja. To znakomita marka, którą warto zaprosić do własnego domu!

Jak to się zaczęło, czyli krótka notka z działalności firmy

Etja to marka o polskich korzeniach, która po raz pierwszy zaistniała na rynku w 1989 roku. Jest uważana za prekursora leczenia zapachami, ponieważ do chwili obecnej nadal jest wiodącym producentem olejków (pomimo stale rosnącej konkurencji na rynku). W swojej działalności nie ogranicza się wyłącznie do lokalnie występujących surowców, gdyż importuje je również z najdalszych zakątków świata, np.  Australii, Indii czy Afryki. Dzięki temu, produkty marki Etja cieszą się nie tylko bogatą różnorodnością zapachów, ale z sukcesem mogą być stosowane w aromaterapii – do leczenia wielu dolegliwości.

Jakość potwierdzona odznaczeniami

Produkty marki Etja są cenione nie tylko za bogaty wachlarz zapachów, ale przede wszystkim najwyższą jakość produktów. Potwierdzeniem są liczne nagrody i certyfikaty przyznawane m.in. przez Towarzystwa Dermatologiczne czy Polski Związek Higieniczny, które jednoznacznie określają ich rangę i znaczenie. Co ważne, olejki Etja mają bezpieczny skład, o czym dowodzi certyfikat ekologiczny Ecocert, który przyznaje się markom nie stosującym w procesie produkcji barwników i konserwantów. Wszystkie olejki są naturalne, ekologiczne i wolne od jakichkolwiek środków chemicznych, co zresztą zostało odznaczone certyfikatem BIO. Wszystkie produkty marki Etja spełniają najwyższe normy i wymagania, zarówno na arenie międzynarodowej, jak i lokalnej.

Naturalnie i bezpiecznie

Wszystkie olejki sprzedawane przez firmę Etja charakteryzuje mocno wyczuwalny, ale pochodzący z natury zapach. W przeciwieństwie do innych, konkurencyjnych marek, nie musi wzbogacać receptury dodatkowymi składnikami, oddając klientom w pełni naturalny i wartościowy produkt.

Bogata oferta

Wiele osób pokochało markę Etja nie tylko za ekologiczną formułę, ale również bogactwo zapachów. Do wyboru bowiem jest orzeźwiająca brzoskwinia, rześki arbuz, rozgrzewający cynamon czy aromatyczny imbir. Oprócz tego, w ofercie firmy Etja znajdziemy olejki goździkowe, jodłowe, cyprysowe, kadzidłowe, miętowe, paczulowe, sandałowe, rozmarynowe, cytrynowe oraz inne. Charakteryzują się wysoką wydajnością oraz przejrzystością zastosowań. Każda buteleczka zawiera bowiem najważniejsze informacje dotyczące zalet konkretnego produktu.

po goleniu

Redakcja dermokosmetyki24.pl

Grupa miłośniczek mody, urody i zdrowia. Dzielimy się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z zakresu dbania o zdrowie i urodę. Doradzamy też w kwestiach związanych z modą.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Masaż leczniczy
ortodonta w Krakowie

Jak Wybrać Ortodontę w Krakowie?

24 października 2023

kosmetyki dla alergików

Jesteś zainteresowany reklamą?

kosmetyki dla alergików