dermokosmetyki24.pl

dermokosmetyki24.pl – moda, uroda, zdrowie

Uroda

Wyglądaj kwitnąco z kolekcją Think Spring!

Dopiero co obchodziliśmy Walentynki, a na horyzoncie kolejne święta. Najbliższe z nich, Dzień Kobiet, już niebawem, bo 8 marca. Możemy spodziewać się, więc wszechobecnych róż, tulipanów i bombonierek. Ten wyjątkowy dzień to także świetny moment dla kobiet, aby zamanifestować swe piękno. Jak? Najlepiej mocnym akcentem w postaci zmysłowego makijażu i wiosennej hybrydy na paznokciach?

Nadchodzi wiosna!

Wraz z 8 marca powoli będziemy żegnać zimę. Nawet jeśli w tym roku nie była ona dla nas zbyt sroga, to krótkie, pochmurne dni na pewno większości dały się we znaki. Czas na świeżość! Czas na wiosnę! Najbliższe miesiące zapowiadają się naprawdę ekscytująco za sprawą najgorętszych trendów stylizacyjnych. Jeśli chodzi o branże lakierów hybrydowych to możemy być pewni kilku „must have’ów”.

Wiosna 2020 – najgorętsze trendy

Wiosna 2020 stoi pod znakiem powrotu szalonych lat 70-tych i 80-tych. Jeśli uwielbiasz radosne kolory (np. rozbielony błękit, brzoskwinia, melon lub mięta) i odważne zdobienia, z pewnością pokochasz ten trend czerpiący garściami ze stylizacji epoki blichtru i dyskotekowych rytmów.

Drugim trendem, który również jawi się jako wiosenny faworyt, jest tzw. retro romantyzm. To idealny wybór dla kobiet stawiających dziewczęcy, subtelny look ze stonowanym, pastelowym manicurem ponad krzykliwe stylizacje. Coraz modniejsze stają się także stylizacje tworzące spójną całość z make-upem. Takie rozwiązanie pozwala z kolei na stworzenie pięknego looku opartego na korespondujących ze sobą barwach makijażu i manicure’u.

Jeśli jesteś gotowa na wiosnę, koniecznie sprawdź najnowszą kolekcję lakierów hybrydowych (https://www.indigo-nails.com/pl,lakiery-hybrydowe.html) Think Spring będącą prawdziwym powiewem świeżości i idealnym wyborem na nadchodzące miesiące. Wyglądaj kwitnąco razem z Indigo Nails!