Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Skuteczne zabiegi na cellulit

9 stycznia 2020

Cellulit jest zmorą naprawdę dużej ilości kobiet. Przyczyn jego powstania może być kilka, jednak czasem pojawia się nawet mimo stosowania odpowiedniej diety i ruchu. Jedne z nas są na niego bardziej podatne, inne mniej. Walka z tak zwaną „pomarańczową skórką”, może być mozolna i bardzo długa. Opcji jego zwalczania jest kilka. Możemy stosować masaże, specjalne preparaty i domowe sposoby. Jednak najskuteczniejszą metodą zwalczania cellulitu są zabiegi wykonywane w specjalistycznych klinikach. Jakie są najlepsze?

Cellulit – skąd się bierze?

Cellulit inaczej nazywa się „pomarańczową skórką”. To określenie dobrze oddaje strukturę skóry, która jest objęta tym problemem. Pomarszczone, pogrudkowane ciało w zależności od napięcia. Cellulit najczęściej obejmuje obszar ud, pośladków, ale może wystąpić na całym ciele. Jest to nic innego jak nierównomiernie rozłożona tkanka tłuszczowa pod skórą. Najbardziej podatnymi osobami na powstanie zaawansowanego stadium cellulitu są kobiety otyłe oraz takie, u których tkanka tłuszczowa najbardziej gromadzi się w dolnych partiach ciała.

Pomarańczowa skórka powstaje w skutek braku aktywności, siedzącego trybu życia. Przyczynia się do tego nadmiar soli i cukru w diecie oraz mała ilość wypijanej wody w ciągu dnia. Dużym problemem może być także wada postawy, gdyż skrzywienia kręgosłupa blokują przepływ krwi do dolnych partii ciała. Cellulit powstaje także na skutek problemów hormonalnych oraz nadmiernego palenia papierosów.

Zabiegi na cellulit – co wybrać?

Jeśli próbowaliśmy już naprawdę wszystkiego, zmieniliśmy dietę oraz tryb życia, ale nic nie przyniosło skutku, nie poddawajmy się! Skuteczną metodą w walce z pomarańczową skórką są zabiegi na cellulit Szczecin. W tym mieście możemy znaleźć najnowocześniejszy sprzęt do usuwania tkanki tłuszczowej. Stosując zaawansowane technologicznie metody nie tylko pozbędziemy się cellulitu, ale także wymodelujemy sylwetkę i ją wyszczuplimy. 

Jednym z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych zabiegów jest Icoone laser. W zależności od partii ciała oraz wymaganej ilości zabiegów, która jest określana na podstawie zaawansowania cellulitu, cena tej metody wynosi od kilkudziesięciu do kilku tysięcy złotych. Jednak ta bardzo wysoka kwota obejmuje praktycznie całe ciało i zawiera aż 15 zabiegów. Możemy wybrać także specjalne pakiety zabiegów na cellulit, i nie tylko. Są tutaj zestawy kierowane do przyszłych mam, ale także do kobiet po ciąży, do panien młodych oraz dla tych, które chcą mieć piękne ciało na wakacje.

Co więcej, klinika w Szczecinie oferuje także zestawy ćwiczeniowe oraz rozpiskę diety. To zdecydowanie przyspieszy cały proces całkowitego pozbycia się cellulitu i nie tylko. Dzięki odpowiedniemu stylowi życia zyskamy piękne, zadbane i jędrne ciało. Będziemy czuć się dobrze zarówno fizycznie, jak i psychicznie. 

To bardzo ważne w codziennym życiu, aby być zadowolonym z własnego wyglądu. Daje nam to pewność siebie i dużo więcej energii do działania. Dlatego walczmy o swoje piękne ciało i nie poddawajmy się złym nawykom. Warto dbać o siebie i o swoje zdrowe. Nie tylko od zewnątrz, ale także od środka!

Pielęgnacja ciała

Redakcja dermokosmetyki24.pl

Grupa miłośniczek mody, urody i zdrowia. Dzielimy się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z zakresu dbania o zdrowie i urodę. Doradzamy też w kwestiach związanych z modą.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

biostymulatory tkankowe
po goleniu
Pielęgnacja ciała

Jesteś zainteresowany reklamą?

Pielęgnacja ciała