dermokosmetyki24.pl

dermokosmetyki24.pl – moda, uroda, zdrowie

Uroda

Rzęsy na pasku – jak dopasować objętość?

Ile kobiet, tyle gustów. Każda lubi coś innego. Niektóre z nas kochają wyraziste i odważne stylizacje, natomiast pozostałe cenią sobie subtelniejszy look. Nie inaczej jest z rzęsami. Jedne z nas postawią na maksymalną objętość i długość, a drugie wybiorą delikatniejszy i naturalny wygląd.

Na co zwrócić uwagę, wybierając stylizację

Na szczęście na rynku istnieje wiele produktów, które można idealnie dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu każda z nas może stworzyć stylizację swoich marzeń! Podczas przedłużania rzęs powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kwestii, dzięki którym osiągniemy zamierzony efekt, a oto one:

  • rozmiar– warto pamiętać, aby dostosować go do naturalnych rzęs (różnica pomiędzy nimi nie powinna być zbyt duża, gdyż stylizacja może osłabić naturalne włoski),
  • długość i objętość – czasami kobiety chciałby być mieć to i to, jednak najlepszym rozwiązaniem jest złota zasada głosząca, że w przypadku dużej objętości należy zastosować krótsze rzęsy syntetyczne;
  • skręt – wedle gustu można wybierać spośród różnych rodzajów podkręcania (B, C lub D).

Rzęsy na pasku najwyższej jakości

Producentem, który posiada w swej ofercie różne typy rzęs na pasku jest Indigo Nails – https://www.poshlashes.com/pl,rzesy-na-pasku.html. Obecnie klientki mogą nabyć je w trzech objętościach: małej, średniej i dużej. Dla każdego coś miłego! Dlaczego warto wybrać rzęsy na pasku od Indigo Nails? Przede wszystkim są to produkty najwyższej jakości. Kupując je, możesz być pewna:

  • niewymagającej dużego doświadczenie aplikacji,
  • włókien wykonanych z najlepszych tworzyw poliestrowych,
  • pięknego wyglądu nawet przy wielokrotnym użytkowaniu (prawidłowy wykonywanie aplikacji oraz przechowywanie rzęs w specjalnej kasetce pozwala nawet do 20 aplikacji).

Rzęsy na pasku dostępne w ofercie Indigo Nails posiadają dodatkowo idealnie wyprofilowane kształty, które dopasowują się do kształtu oka, tworząc piorunujący efekt końcowy. Piękne, zmysłowe, głębokie spojrzenie – tego możesz być pewna, stosując rzęsy na pasku marki Indigo Nails!