Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Przeszczep włosów gdzie najlepiej?

25 lutego 2020

Włosy to jeden z elementów, który znacząco wpływa na wygląd każdego człowieka, niezależnie od płci czy wieku. Niestety nie wszyscy mogą poszczycić się pięknymi, gęstymi włosami. Włosy wypadają pod wpływem różnych czynników, uwarunkowań genetycznych, chorób, niewłaściwej pielęgnacji, a często łysienie jest spowodowane wiekiem. Jeżeli metody domowe, suplementy diety czy zabiegi nie pomagają i linia włosów dalej się cofa, pozostaje jedna bardzo skuteczna metoda, a mianowicie przeszczep włosów.

Metodą Artas iX – co to takiego?

To najbardziej zaawansowana metoda przeszczepu włosów, stosowana z powodzeniem na całym świecie. Artas iX to medyczny robot najnowszej generacji, został wprowadzony na rynek na początku 2019 r. Dzięki metodzie z wykorzystaniem robota, na głowie nie pozostają blizny. Robot precyzyjnie przeszczepia włosy w odpowiednie miejsca, zapewnia doskonałe efekty oraz komfort pacjenta. System komputerowy, w jaki został wyposażony robot, ocenia jakość włosów i wybiera odpowiednie szczepy. W ciągu godziny jest w stanie pobrać 1000 meszków włosowych i może wykonać ok. 2000 miejsc do wszczepień. Robot działa precyzyjnie, nie występuje ryzyko wystąpienia błędu ludzkiego. Przeszczepione włosy rosną tak jak naturalne, fryzura szybko zagęszcza się, włosy znów zaczynają zdobić twarz. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Zabieg z użyciem robota  Artas iX przeprowadzają nieliczne kliniki w Polsce. Jedną z nich jest ArtasClinic

Jak wygląda przeszczep włosów metodą Artas iX?

Przygotowanie do zabiegu przeszczepu włosów nie jest długie. Należy umówić się na konsultacje, w czasie której specjalista przeprowadzi wywiad z pacjentem oraz zleci potrzebne badania. Kolejna wizyta to analiza wyników badań i ewentualna suplementacja w celu uzupełnienia witamin. Potem następuje już tylko ustalenie terminu zabiegu. Przeszczep włosów trwa do 4 do 8 godzin, odbywa się w znieczuleniu miejscowym z udziałem robota oraz lekarza i pielęgniarek. Praca lekarza jest wspomagana sztuczną inteligencją robota, dzięki temu nie ma ryzyka błędu. Praca z udziałem Artas iX zapewniają naturalny efekt bez blizn i uszkodzenia istniejących włosów. Aby zlikwidować problem łysienia wystarczy jeden zabieg. Przeszczep włosów jest komfortowy dla pacjenta, który nie odczuwa bólu ani dyskomfortu.Rekonwalescencja po zabiegu trwa do 2 tygodni. Ranki na głowie goją się w ciągu tygodnia, a odrastające włosy zaczynają pokrywać okolice przeszczepu. W trakcie rekonwalescencji należy nosić obcisłe nakrycie głowy, aby uniknąć zakażenia. Pełny efekt transplantacji włosów widoczny jest po około 9 miesiącach.

ArtasClinic zapewnia komfortowe warunki przed w trakcie i po zabiegu. Zatrudnia najlepszych specjalistów, dlatego każdy pacjent czuje się w niej komfortowo i bezpiecznie. Każda z osób pracujących w Klinice ma ogromną wiedzę, doświadczanie oraz pasję do pracy. Każdy pacjent jest traktowany wyjątkowo, ma zapewnioną najlepszą opiekę. ArtasClinic w Warszawie jest idealnym miejscem na pozbycie się problemu braku włosów. 

Pielęgnacja ciała

Redakcja dermokosmetyki24.pl

Grupa miłośniczek mody, urody i zdrowia. Dzielimy się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z zakresu dbania o zdrowie i urodę. Doradzamy też w kwestiach związanych z modą.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

biostymulatory tkankowe
po goleniu
Pielęgnacja ciała

Jesteś zainteresowany reklamą?

Pielęgnacja ciała