Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Lifting twarzy – wszystko co powinnaś wiedzieć

17 stycznia 2020

Z biegiem czasu nasza twarz traci swój młodzieńczy wygląd. Jest to naturalna kolej rzeczy, z którą nie możemy wygrać. Jednak obecne zaawansowanie medycyny estetycznej oraz kosmetologii pozwala na podjęcie walki z oznakami czasu. Mamy do wyboru wiele różnych zabiegów i kosmetyków, które dają naprawdę niesamowite efekty. Jednym z najbardziej popularnych jest lifting twarzy. Jak wygląda jego wykonywanie i co nam daje? Poznajcie technologię HIFU!

Lifting twarz – na czym to polega?

Jak sama nazwa wskazuje, lifting to regeneracja, „ulepszenie” czegoś. Tak właśnie wpływa na nasza twarz taki zabieg. Jest ona odmłodzona, ujędrniona i zdecydowanie lepiej wygląda. Istnieje kilka metod wykonywania tego zabiegu. Obecnie najlepiej jest zdecydować się na ultradźwięki. Są najbardziej skuteczne i dają widoczne rezultaty w krótkim czasie. Technologia ultradźwiękowa wnika głęboko pod skórę, a więc nie działa tylko powierzchownie. Warto więc zdecydować się właśnie na ten rodzaj zabiegu. Jednak gdzie go wykonać i jak mieć pewność, że będzie efektywny?

Lifting twarzy Szczecin – Sonoqueen

W Szczecinie mamy możliwość podjęcia się zabiegowi na urządzeniu Sonoqueen. Wykorzystuje ono technologię HIFU. Na czym to polega?

Urządzenie skupia energię ultradźwiękową i wnika w głębokie partie skóry. Wywołuje mikrouszkodzenia, które są jednak w pełni kontrolowane i potrzebne. Na powierzchni skóry nie widać żadnych niepokojących znaków, wszystko dzieje się pod nią. Tam rozpoczyna się proces termokoagulacji. To pobudza odnowę wewnętrznych struktur naszej twarzy, co w efekcie napina oraz unosi skórę. Efekt jest naprawdę niesamowity i długotrwały. Technologia HIFU przenika aż przez trzy warstwy: skórę właściwą, komórki tłuszczowe i powięź mięśniową. Powoduje to natychmiastowe procesy regeneracyjne podczas trwania zabiegu.

Sonoqueen właśnie te technologię wykorzystuje i może oddziaływać na różne partie naszego ciała. Lifting twarzy Szczecin ma wiele zadowolonych klientek właśnie po zabiegu tym urządzeniem. Intensywne namnażanie się w skórze kolagenu i elastyny działa praktyczne od razu, dlatego efekty są natychmiastowo zauważalne tuż po zabiegu. Co więcej, komórki tłuszczowe zostają rozbite, a włókna się obkurczają, co optycznie wyszczupla twarz oraz ją ujędrnia. Efekt odchudzenia twarzy jest długotrwały, gdyż komórki są trwale niszczone. 

Choć opis zabiegu może wydawać się bolesny, wcale taki nie jest. Cała procedura jest w pełni bezpieczna i praktycznie nieodczuwalna. Pierwsze efekty nie są finalnym wynikiem. Na pełne odmłodzenie i lifting trzeba czekać około 3 miesięcy. Po tym czasie skóra jest w pełni zregenerowana. 

Jeśli nasza twarz przestaje nas satysfakcjonować, warto zastanowić się nad przeprowadzeniem jakiegoś zabiegu. Lifting to bardzo dobry wybór. Z pewnością nasza skóra stanie się nie tylko odmłodzona, ale także sprężysta, rozświetlona i przede wszystkim – zdrowa. Nie dajmy się kompleksom i złemu samopoczuciu. Warto inwestować w siebie aby czuć się dobrze we własnym ciele!

Pielęgnacja ciała

Redakcja dermokosmetyki24.pl

Grupa miłośniczek mody, urody i zdrowia. Dzielimy się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z zakresu dbania o zdrowie i urodę. Doradzamy też w kwestiach związanych z modą.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

biostymulatory tkankowe
po goleniu
Pielęgnacja ciała

Jesteś zainteresowany reklamą?

Pielęgnacja ciała